Am uitat parola

DISTRIBUITOR MEAN WELL

Autentificare

Ofertă de produse

Parteneri

Convertor ethernet - fibra optica


JetCon 1301-m
Media convertor industrial ethernet - fibra optica multimode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 2 km 
324,4 RON+TVA (386 RON)
JetCon 1302-m
Media convertor industrial ethernet - fibra optica multimode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX, 2 km  
482,4 RON+TVA (574 RON)
JetCon 1301-s
Media convertor industrial ethernet - fibra optica singlemode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km 
486,5 RON+TVA (579 RON)
JetCon 1302-s
Media convertor industrial ethernet - fibra optica singlemode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX, 30 km  
569,7 RON+TVA (678 RON)
JetCon 3401G
Switch Industrial fara management Gigabit SFP , posibilitate montare sina DIN 
648,7 RON+TVA (772 RON)
JetCon 2302-m
Media convertor industrial ethernet - fibra optica multimode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX , 2 km 
694,5 RON+TVA (826,4 RON)
JetCon 2301-s
Media convertor industrial ethernet - fibra optica singlemode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km 
810,9 RON+TVA (965 RON)
JetCon 2302-s
Media convertor industrial ethernet - fibra optica singlemode, 2 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km 
1 018,8 RON+TVA (1 212,4 RON)

Ordonează după: