Am uitat parola

DISTRIBUITOR MEAN WELL

Autentificare

Ofertă de produse

Convertor ethernet - fibra optica


JetCon 1301-m
Media convertor industrial ethernet - fibra optica multimode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 2 km 
353,3 RON+TVA (420,5 RON)
JetCon 1302-m
Media convertor industrial ethernet - fibra optica multimode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX, 2 km  
525,5 RON+TVA (625,3 RON)
JetCon 1301-s
Media convertor industrial ethernet - fibra optica singlemode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km 
530 RON+TVA (630,7 RON)
JetCon 1302-s
Media convertor industrial ethernet - fibra optica singlemode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX, 30 km  
620,6 RON+TVA (738,5 RON)
JetCon 3401G
Switch Industrial fara management Gigabit SFP , posibilitate montare sina DIN 
706,7 RON+TVA (840,9 RON)
JetCon 2302-m
Media convertor industrial ethernet - fibra optica multimode, 2 port-uri 10/100 TX, 1 port 100 FX , 2 km 
756,5 RON+TVA (900,2 RON)
JetCon 2301-s
Media convertor industrial ethernet - fibra optica singlemode, 1 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km 
883,4 RON+TVA (1 051,2 RON)
JetCon 2302-s
Media convertor industrial ethernet - fibra optica singlemode, 2 port 10/100 TX, 1 port 100 FX , 30 km 
1 109,9 RON+TVA (1 320,7 RON)

Ordonează după: