Am uitat parola

DISTRIBUITOR MEAN WELL

Autentificare

Ofertă de produse

Unmanaged switch


Switch industrial ethernet 5 porturi 10/100 Base-Tx
Switch industrial compact JetNet 2005 5 x100 Base-TX (-20 - +70C)
Suport? 10/100Base-TX Auto MDI/MDI-X și Autonegociere
alimentare: 18~27VAC sau 18~32VDC
protecție 1500VAC HIPOT
Carcas? aluminu cu protecție IP31
Montare șin? DIN 
335,2 RON+TVA (398,9 RON)
Korenix JetNet 2005f-m
Switch industrial compact, 4 port-uri 10/100TX, 1 port 100 FX, multi mode (-10 - +70C) 
524,4 RON+TVA (624 RON)
Switch industrial ethernet 8 porturi 10/100 Base-Tx
Switch industrial Jetnet 3008 Korenix
8 port-uri redundante ethernet 10/100 Base-TX(-34 - +70C)
montare pe sina DIN
Carcas? aluminu cu protecție IP31
alimentare: 10~48 VDC
 
594,7 RON+TVA (707,7 RON)
Korenix JetNet 2005f-s
Switch industrial compact, 4 port-uri 10/100TX, 1 port 100 FX, single mode (-10 - +70C) 
713,6 RON+TVA (849,2 RON)
Korenix JetNet 3008f-m
Switch industrial , 6 port-uri redundante ethernet 10/100 TX,2 port-uri 100 TX, multi mode 2 km, posibilitate montare pe sina DIN 
1 038 RON+TVA (1 235,2 RON)
Korenix JetNet 3008f-s
Switch industrial , 6 port-uri redundante ethernet 10/100 TX,2 port-uri 100 TX, single mode 30 km, posibilitate montare pe sina DIN 
1 459,6 RON+TVA (1 737 RON)
Korenix Jetnet 3018G
Switch industrial 18 port-uri ethernet; 16 x 10 / 100 TX, 2 port-uri Gigabit RJ-45/SFP combo port 10/100/1000 Base-Tx, posibilitate montare sina DIN  
1 838,1 RON+TVA (2 187,3 RON)

Ordonează după :