Am uitat parola

DISTRIBUITOR MEAN WELL

Autentificare

Ofertă de produse

Westermo Transceivere FO


Westermo transceiver FO SLC40
transceiver FO single mode 40 km 1310 nm conector LC
Laser class: Class 1, IEC 825-1 Accessible Emission Limit (AEL)
type:LC Small Form Factor Pluggable (SFP)
Fibre type µm: Single mode 9/125  
1 227,6 RON+TVA (1 460,9 RON)
Westermo transceiver FO SLC20
transceiver FO single mode 20 km 1310 nm conector LC
Laser class: Class 1, IEC 825-1 Accessible Emission Limit (AEL)
type:LC Small Form Factor Pluggable (SFP)
Fibre type µm: Single mode 9/125 
1 961 RON+TVA (2 333,6 RON)
Westermo transceiver FO SLC80
transceiver FO single mode 80 km 1550 nm conector LC
Laser class: Class 1, IEC 825-1 Accessible Emission Limit (AEL)
type:LC Small Form Factor Pluggable (SFP)
Fibre type µm: Single mode 9/125  
8 179,8 RON+TVA (9 734 RON)
Westermo transceiver FO SLC120
transceiver FO single mode 120 km 1550 nm conector LC
Laser class: Class 1, IEC 825-1 Accessible Emission Limit (AEL)
type:LC Small Form Factor Pluggable (SFP)
Fibre type µm: Single mode 9/125  
13 085,4 RON+TVA (15 571,6 RON)

Ordonează după: